TurkNet Tüm Kullanıcıları için AKK’yi Kaldırdı!

13 Şubat 2018
269 Okunma

Aykırı eylemleri ve kampanyalarıyla tanıdığımız yerli cerrah TurkNet bugün bir aykırı eylemine henüz imzaladı.
Kısa müddet evvel tekilce kendisi altyapısında olan müşterileri içersinde Adaletli Kullanım Kotası’nı kaldıran TurkNet, bugün yaptıkları medya toplasında; yeni bir devresi başlatarak altyapılarında olan ve olmayan bütün müşterileri içersinde adaletli kullanım kotasının gün içersinde kaldırılacağını izah etti.

İnternette fırsat eşitliğine inandıkları ve bu denkliği sağlamak içersinde bütün çabayı sarfedeceklerini ifade eden TurkNet yetkilileri böylelikle Türkiye tarihinde AKK’yi tamamiyle kaldıran ilk cerrah olma unvanına da erişmiş oldu.

TurkNet’in şüphesiz ki tek aykırı eylemi bu değildi. Daha evvelki dönemde taahhütsüz interneti kullanıcılarla biraraya getiren TurkNet, ülkemizde ilk kez Yüksek AKK kampanyasını başlatancerrah olmasıyla da tanınıyor.

TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler ve Ferdi İş Birimi’nden MesulGenel Müdür Muavini Sinan Kurmuş’un katıldığı medya izahı toplantısında Cem Çelebiler;

“Önce taahhüdü kaldırarak kullanıcılara seçme ve memnun kalmadığında hizmetini değiştirme şansı sunmaya başladık. Şimdi de tüm Türkiye’deki müşterilerimizi ve TurkNet’e yeni gelecek herkesi AKN’siz internetle buluşturuyoruz. TurkNet’liler artık AKN hız sınırlamasına takılmayacak. İnternet kullanıcısı olarak bizler bir servis sağlayıcıdan ne istiyorsak müşterilerimize de onu sunuyoruz. Kendini müşterilerimizin yerine koyabilen, en yetkin, en yenilikçi insanlarla çalışarak yepyeni çözümler üretiyoruz, yaratıcı fikirlerle sektör ve teknolojinin sınırlarını genişletiyoruz. Biz internet çağının bireyleriyiz.” açıklamasında bulundu.

Henüz AKK kaldırma çalışmalarına devam eden TurkNet yetkililerin açıklamasına göre, bugün TurkNet kullanıcılarının AKK sınırıyla karşılaştığı nihai gün olacak.

24 saat içersinde yapılacak aktüellemelerle beraber AKK hem sistemden hemde tüketicilerin kullanım panelinden kaldırılmış olacak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız asla yayımlanmayacak.