Global Trend Map: Google’da Hangi Ülkelerin Neler Aradığını Öğrenin!

13 Şubat 2018
283 Okunma

Google Trend’lerine girerek tanınmış haberlere ulaşmayı seviyorsanız, bütün dünyanın trendlerine artık tek bir haritada erişebileceğiniz Global Trend Map’e bir talih verebilirsiniz.

Bir web sitesine girdiğinizi ve fark etmeden saatlerini nerelere özgürce harcadığınızı siz hayal edin. Bunun olması için çok kesintisiz bir özelliğinin olması lazım değil mi? NeoMam Studios doğrulusunda hazırlanan Küresel Trend İzleyici tam olarak bunu sağlıyor. Kocaman bir dünya haritasında her ülkenin yaptığı Google aramaları gösteren sayfa, bunu olağanüstü iletişimli bir durumda yapıyor.

Türkiye dahil bütün dünya ülkelerinde Google’da en fazla aranan 10 trend hususunu iletişimli olarak döndüren Neomam Studios, bunu bizler için yaparak hem ülkelerin gündemini öğrenmenizi hatta keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyor.

Sağ üst doğrultuda bulunan “Country”den Türkiye’yi seçerek bizzat ülkemizin Google Trend sorgusuna ulaşabilmenizi gerçekleştiren program, sol kısımda çıkardığı Trend sorgusu arasından merak ettiğiniz aramalar ile ilgili haberleri de sunuyor. Haberlere ulaşmak için merak ettiğiniz sözcükye tıklamanız yeterli.

Her tarafıyle keyifli ve kullanımı kolay bir program ilerleten NeoMam Studios’u kutlama ediyoruz. Google Trend’lerden çokıldıysanız, bu sayfaya giderek haberi keyifli bir biçimde ve bütün dünya geneli üstünden alabilirsiniz.

Site: Küresel Trend İzleyici

Yorum Yap

E-posta hesabınız asla yayımlanmayacak.