Yatırım Yapılacak Yeni Kripto Para Ethereum!

13 Şubat 2018
234 Okunma

Sizde yatırım yapmak ve bir müddet sonra bu yatırım ile gelirlerinizi arttırmak istiyor iseniz Ethereum doğru bir tercih olabilir. Zira 2010 yılında diğer popüler kripto para birimi olan Bitcoin’den $100’lık bir yatırım yapsaydınız şu an tam tamına 72 milyon dolarınız olabilirdi. İnanılmaz bir rakam ve inanılmaz bir büyüme hızı.

Kripto para konusunda uzman olan yatırımcılara göre Bitcoin’in diğer farklı bir alternatifi olan ve gün geçtikçe popülerleşen Ethereum blok zincirindeki para birimi Ether kısa süre içerisinde şuan ki değerinden kat kat artacağını belirtiyor. Son zamanlarda sık sık adını her platformda duyama başladığımız kripto para birimleri oldukça hareketlenmeye başladı. Öyle ki Ether mayıs ayında bir ivme yakalayarak haziran ayında tam tamına 400 dolara kadar çıkmıştı. Tabii ki bu işlerde elindeki kripto paraları yükselince bozduranlar ile birlikte Ether şuan 192 dolar’a kadar geriledi. 

Bu gerilemeden dolayı Ether yatırımcıları biraz endişelide olsa kripto pazarı yatırımcıları Ether’in yakında o değerinden kat kat üstüne çıkacağını düşünüyorlar. Aaron Batalion’a göre Ether, bu kısa süre içersinde yaşadığı değer kaybını kısa zamanda yükselerek yarı yarıya değer kazanacağını belirtiyor. Ayrıca 10 yıl gibi uzun bir süre sonrasında ise 10 katı hatta 1000 katı değer kazanacağını düşünüyorlar. O zamanın geldiğinde bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini göreceğiz.

Hal böyle olunca oldukça ilgi çeken bu para birimi şu an için akıllarda bir soru işareti. İnsanlar bu kripto para birimine Bitcoin gibi olacağı gözü ile yatırım yapmakta. Umarız ki Ethereum diğer kripto para birimi olan Bitcoin gibi bir ivme yakalar ve yatırımcılarını sevindirir. Şuan için durgunluk geçirdiği göz ardı edilemez.

Peki siz olsanız ne yapardınız? Paranızı bu kripto para birimine yatırır mıydınız? ?

Yorum Yap

E-posta hesabınız asla yayımlanmayacak.